Naujienos
Paslaugos
Apmokėjimas už paslaugas
         Pirkimai
Kokybė
Teisės aktai
Pastatų renovacija
Reklaminiai plotai
Patalpų nuoma
Karjera
DUK
Atsiliepimai
 
Kontaktai

Klientų aptarnavimo centras

Tel.: (8 5) 246 6644

Mob. 8 615 78 270

Mob. 8 615 14 489

El. paštas: kac@sileja.lt

dispecerine@sileja.lt

 Darbo laikas:

I-IV 7.30 - 16.30, V 7.30 - 15.15

Be pietų pertraukos

Ukmergės g. 221, LT-07156 Vilnius

 
Partneriai
Vilniaus miesto savivaldybė
UAB „Vilniaus energija“
UAB „VSA Vilnius“
UAB „Vilniaus vandenys“
AB „Lesto“
UAB „Schindler liftas“
UAB „Kone“
UAB „Grinda“
 
     
 
 

 
 

 

 

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai

 
Apie mus Kontaktai El. paštas
Naujienos

Pirmas « 1 2 3 4 » Paskutinis

2011-11-15

Turimas pastabas ir pasiūlymus namo tvarkymo klausimais galite išsakyti

El. paštu kokybe@sileja.lt (nurodykite namo adresą) ar užpildykite apklausos anketą.


2011-10-14

DĖL 2011-2012 METŲ SEZONO ŠILDYMO PRADŽIOS

Informuojame, kad nuo 2011 m.  spalio 17 dienos, Vilniuje pradedamas oficialus šildymo sezonas Vilniaus miesto savivaldybės įsakymas. Pagal UAB „Vilniaus energija“ parengtą grafiką, šildymas bus įjungtas gyvenamuosiuose namuose ir visuomeniniuose pastatuose.

Gyvenamuosiuos namus administruojančios bendrovės, namų šildymo sistemų prižiūrėtojai šildymo sistemas paleisti turi per 3 ir sureguliuoti per 5 dienas nuo šildymo įjungimo pradžios.

 

Šilumos taupymas Jūsų bute - Pagrindiniai šilumos nuostolių šaltiniai butuose:

Šiluma išvaistoma pro buto sienas. 

Sprendimas: Įrenkite šilumą atspindinčius ekranus už radiatorių. Pavyzdžiui, izoliacinės medžiagos plokštes, padengtas aliuminio folija.  

Nesandarūs buto langai. 

Sprendimas: Atidžiai užsandarinkite savo buto langų ir durų plyšius. Jeigu turite galimybę, pakeiskite buto langus naujais, sandaresniais. Šilumos, kuri iškeliauja pro langus, nuostolius galima sumažinti įstačius papildomą stiklą ar skaidrią plėvelę tarp stiklų.

Nesandarios buto durys (ypač balkono).

Sprendimas: Įsitikinkite, ar Jūsų buto ar balkonų durys tikrai yra sandarios. Jeigu yra galimybė, pakeiskite jas naujomis, sandaresnėmis ar bent jau patikimai užsandarinkite jų plyšius.

Netinkamai vėdinamos patalpos. 

Sprendimas: Buto patalpas geriau vėdinkite kartą ar kelis kartus per dieną trumpam plačiai atverdami langus ir/ar duris, užuot nuolat laikę šiek tiek pravertus langus ar orlaides.


2011-10-10

Informacija vilniečiams, priėmusiems sprendimus apsirūpinti karštu vandeniu be karšto vandens tiekėjo

UAB „Vilniaus vandenys“ (geriamojo vandens tiekėjo) sąskaitos už šių metų gegužės-rugpjūčio mėnesiais suvartotą geriamąjį vandenį karštam vandeniui ruošti gyventojus pasieks kartu su UAB „Vilniaus energija“ (šilumos tiekėjo) siunčiamomis sąskaitomis.
Už laikotarpį nuo 2011 m. gegužės mėnesio, taip išspręsti vilniečių atsiskaitymo už geriamąjį vandenį karštam vandeniui ruošti klausimą abi bendroves įpareigojo Valstybinė kainų ir energetikos kontrolės komisija (Komisija).
Komisija nurodė bendrovėms sudaryti tarpusavio susitarimą, pagal kurį UAB „Vilniaus energija“ surinks ir perduos įmokas, o UAB „Vilniaus vandenys“ priims įmokas už gyventojų deklaruotą vandens kiekį pagal būstuose esančių karšto vandens skaitiklių parodymus.
Tai – laikinas sprendimas, kuris galios tol, kol bus išspręsti teisiniai ginčai, kylantys dėl atskirų įstatymų nuostatų vertinimo nesuderinamumo.


2011-10-07

Buto savininke, prašome užrašyti buto numerį ant sandėliuko durų rūsyje, kad įvykus avarijai ar gedimui, būtų galima skubiai surasti sandėliuko savininką ir užsukti vandens ventilius ar išvalyti kanalizaciją stovuose bei sumažinti butų savininkų nuostolius. Taip pat pastebėjus neizoliuotus šildymo ar karšto vandens vamzdžius kuo skubiau praneškite UAB „Šilėja“ Klientų aptarnavimo centrui 85 2466644.


2011-09-15

INFORMUOJAME!, kad UAB "Vilniaus vandenys" nuo 2011 m. rugsėjo 1 d. keičia geremojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų kainas.

Atkreipkite dėmesį jog atsirado abonentinis mokestis butui.

Plačiau apie kainos pasikeitimą žiūrėkite čia

Už nuo 2011-09-01 vandenį deklaruoti apskaitos prietaisų rodmenis ir mokėti nauja kaina, įrašant atsiskaitymo knygelės 7-oje eilutėje, o pardavimo kainą (abonentinį mokestį) mokėti, įrašant atsiskaitymo knygelės 3-oje eilutėje.

Atsiskaitantiems "Swedbank", AB ir AB SEB bankas keičiasi mokėjimo už geriamo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugas tvarka: už suteiktas paslaugas mokėti pagal įmokos kodą 1879. Tel. informacijai (85) 266 4455


2011-09-06

Dėmesio,

      Turintiems sąskaitą AB „Swedbank“  banke už kitas paslaugas geriausia mokėti skiltyje „Įmokos ir mokesčiai“ Įmokos kodas 102146

Šis mokėjimas Jums nekainuos (banko komisiniai 0,00Lt).

 

     Mokant už paslaugas per skiltį „Vietiniai mokėjimai“ - langelyje „Kliento kodas gavėjo informacinėje sistemoje“, būtina nurodyti atsiskaitymo knygelės numerį, o  langelyje „Mokėjimo paskirtis“, -  adresą už kurį mokate.

    Nenurodžius reikiamų duomenų, Jūsų mokėjimo negalėsime identifikuoti. Neidentifikavus mokėtojo, - susidarys įsiskolinimai.


2011-08-17

Dėmesio,

Informuojame, kad nuo 2011 rugpjūčio 10d. AB „Swedbankas “ nepriims  įmokų  už  komunalines paslaugas per Atsiskaitymo knygelės 8 eilutę („Kitos paslaugos“).

Nuo aukščiau minėtos datos paslaugos mokėjimą galėsite atlikti Swedbanko interneto banko skyrelyje “Įmokos ir mokesčiai" arba Swedbanko banko skyriuje, užpildant įmokos mokėjimo kvitą.

Mokant už UAB „Šilėja“ paslaugas, būtina nurodyti įmokos kodą:102146, abonentinį knygelės Nr., adresą ir sumą. INSTRUKCIJA

Įmoka Jums nieko nekainuos turintiems sąskaitą Swedbanke ir apmokant per skiltį "Įmokos ir mokesčiai" nurodant įmokos kodą 102146, atsiskaitymo laikotarpį YYYYMM - Pvz. 201107 ir mokėtiną sumą.


2011-07-11

Siekiant laiku likviduoti inžinierinių tinklų avarijas ir išvengti materialinių nuostolių, išvykstant ilgesniam laikui, prašytume informuoti kaimynus ir užtikrinti galimybę patekti į Jūsų butą avarijos likvidavimui.


2011-06-23

DĖL SUDAROMŲ JUNGTINĖS VEIKLOS SUTARČIŲ

Atsižvelgdami į tai, kad pastaruoju metu UAB „Šilėja“ buvo pateikta keletas Jungtinės veiklos sutarčių, informuojame, jog sudarant Jungtinės veiklos sutartį yra keičiama valdymo forma - už namo bendrojo naudojimo objektų priežiūrą ir kt. atsakingais tampa butų ir kitų patalpų savininkai (Jungtinės veiklos sutarties dalyviai).

Atkreipiame dėmesį, jog, tuo atveju, kai dėl sukauptų lėšų, bendrojo naudojimo objektų priežiūros, namo dokumentacijos perdavimo fizinių asmenų vardu kreipiasi jų įgaliotas atstovas, toks įgaliojimas privalo būti patvirtintas notarine tvarka (LR CK 2.138 str.).

Papildomai atkreipiame Jūsų dėmesį, jog už parašų tikrumą, prisiimdamas atsakomybę už parašų klastojimą Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 300 straipsnyje nustatyta tvarka, atsako parašus renkantis asmuo.


2011-04-29

GERBIAMIEJI  GYVENTOJAI

Primename, kad nuotekų tinklų eksploatacijos taisyklės griežtai draudžia į klozetus mesti maisto atliekas, sauskelnes, skudurus, kietus daiktus, vaisių, daržovių bei kitas atliekas. Dėl netinkamo nutekamųjų tinklų naudojimo užkemšami vamzdynai, užpilami rūsiai, gyventojų sandėliukai. Būkite supratingi, saugokite tvarką ir švarą savo name.


2011-04-18

Vilniuje baigiamas 2010-2011 šildymo sezonas

Vilniaus miesto savivaldybė informuoja, kad nuo šiandien, balandžio 18 dienos, mieste baigiamas šildymo sezonas. Pirmiausia šildymas bus išjungiamas pramonės įmonėse, administraciniuose pastatuose, gyvenamuosiuose namuose, vėliau - mokymo, gydymo ir vaikų ugdymo įstaigose. plačiau...


2011-04-12

Dėl UAB "Castrade" skleidžiamos klaidingos informacijos

Lietuvos Respublikos Konkurencijos Tarybą (LR KT) ištyrė UAB „Castrade“ veiksmus, kuriais UAB „Castrade“ gyvenamųjų daugiabučių namų butų ir kitų patalpų savininkams buvo pateikiama galimai klaidinanti lyginamoji reklaminio pobūdžio informacija apie esamo administratoriaus įkainius.UAB „Castrade“ nepateikė įrodymų, kurie pagrįstų skleidžiamos reklamos teisingumą skleidimo metu, dėl ko LR KT 2011-03-25, siekiant išvengti reklamos įstatymo pažeidimo, įspėjo UAB „Castrade“ skleidžiamoje lyginamojoje reklamoje nenaudoti galimai klaidinančių teiginių.


2011-04-01

 DĖL BENDROJO NAUDOJIMO OBJEKTŲ ATMINISTRATORIAUS UAB "ŠILĖJA"

UŽ 2010 M. VEIKLOS ATASKAITŲ  

 

    Pranešame, kad susipažinti su Jūsų namo bendrojo naudojimo objektų veiklos ataskaita už 2010 m. galite susipažinti interneto svetainėje www.sileja.lt prisijungę prie savo namo. Jei neturite prisijungimo duomenų prašome kreiptis į savo namo administratorių vadybininką.


2011-03-01

       Informuojame, kad UAB "Šilėja" keičia-remontuoja pašto dėžučių spyneles. Dėl išsamesnės informacijos kreiptis tel. nr. (8 5) 246 66 44. Spynelės kaina 19,8 Lt su PVM.


2011-02-02

   Prašome nuolat stebėti ir tikrinti savo butų įstiklintų balkonų rėmų būklę. Susidėvėję, supuvę rėmai, stiklai gali iškristi, sužeisti žmones. Siekiant išvengti nelaimių, prašome nedelsiant imtis priemonių, kad susidėvėję Jūsų butų balkonų rėmai būtų suremontuoti arba išmontuoti UAB „Šilėja“.


2011-02-02

   Informuojame, kad vykdant STR 1.12.05:2010 (5.1.3 p.) privalomuosius reikalavimus, 2011 metais bus remontuojamos buitinių atliekų konteinerių patalpos ir durys.


2011-02-01

   Prašome Jūsų informuoti jei mokestiniame pranešime nenorite gauti reklaminės informacijos praneškite:

El. paštu kokybe@sileja.lt arba paskambinus Tel. Nr. (8 5) 204 1540.


2011-01-11

   Informuojame, kad UAB „Šilėja“ nuo 2010 m. birželio 1 d. Šeškinės ir Justiniškių mikrorajonų teritorijų netvarko ir nevykdo sanitarinio teritorijų valymo. Visais klausimais dėl teritorijų priežiūros prašome kreiptis į UAB "Naujamiesčio būstas" Tel. Nr. (8 5) 212 6765 arba el. paštu info@naujamiescio-bustas.lt ar į

Vilniaus miesto savivaldybę Miesto tvarkymo skyrių.


2011-01-04

Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad iškritus gausiam sniegui, ant viršutinių aukštų balkonų stogelių formuojasi varvekliai. Prašome viršutinių aukštų butų savininkų, pastebėjus susidariusius varveklius, juos atsargiai nudaužyti arba išsikviesti   UAB „Šilėja“ darbuotojus, kurie iš balkono vidaus nudaužys besiformuojančius varveklius, kadangi lipti ant balkonų stogelių šiuo metu pavojinga. Išsikviesti UAB „Šilėja“ darbuotojus galima Ukmergės g. 221, dispečerinė tarnyba, Tel.: (8 5) 246 6644 arba 8  616 59 953.


2010-11-18

DĖL NAMŲ PRIEŽIŪROS ŪKINIO IR FINANSINIO PLANO PROJEKTO
Pateikiame namų skelbimo lentose svarstyti 2011 m. Jūsų namo priežiūros ūkinio ir finansinio plano projektą. Išlaidos darbams ir paslaugoms planuojamos vadovaujantis LR civiliniu kodeksu, Daugiabučių gyvenamųjų namų administravimo nuostatais, Vilniaus miesto tarybos sprendimais ir kitais norminiais aktais.

Pastabas ir pasiūlymus galite pateikti raštu per dvi savaites nuo projekto paskelbimo adresu: Klientų aptarnavimo centrui, Ukmergės g. 221, LT-07157 Vilnius, faksu (8 5)246 8782 arba el. paštu: info@sileja.lt.


2010-11-02

DĖL ŠILUMOS ENERGIJOS VARTOJIMO
Mažinant šilumos energijos suvartojimo sąnaudas karštam vandeniui, bus ribojama karšto vandens temperatūra pagal priede nurodytus karšto vandens rėžimus. UAB "Vilniaus energija".


2010-10-25

DĖMESIO! LIFTŲ ĮRANGOS VAGYSČIŲ
Paskutiniu metu padažnėjo pranešimų apie elektros kabelių vagystes bei lifto stabdžių mechanizmo ričių vagystes. Prašome Jūsų apie įtartinus asmenis, kurie būna viršutiniuose aukštuose prie liftinių iš karto pranešti policijos pareigūnams. Atvykę pareigūnai patys įsitikins ar tai darbus vykdantys darbuotojai ar vagys. Esant galimybėms imtis papildomų priemonių, kad vagys nepatektų į liftinės patalpas.


2010-10-08

DĖL 2010-2011 METŲ SEZONO ŠILDYMO PRADŽIOS

Informuojame, kad nuo 2010 m.  spalio 11 dienos, Vilniuje pradedamas oficialus šildymo sezonas Vilniaus miesto savivaldybės įsakymas. Pagal UAB „Vilniaus energija“ parengtą grafiką, šildymas bus įjungtas gyvenamuosiuose namuose ir visuomeniniuose pastatuose.

Gyvenamuosiuos namus administruojančios bendrovės, namų šildymo sistemų prižiūrėtojai šildymo sistemas paleisti turi per 3 ir sureguliuoti per 5 dienas nuo šildymo įjungimo pradžios.


2010-06-03

GERBIAMIEJI BUTŲ SAVININKAI!

Prašome nuimti nuo namo stogo savavališkai įrengtus internetinio ryšio ir kitus kabelius. Priešingu atveju savavališkai įrengtus kabelius UAB „Šilėja“ darbuotojai pašalins. Administravimo ir techninės priežiūros tarnyba (8 5) 240 4580; (8 5) 246 6545


2010-05-03

Integruota Kokybės, aplinkosaugos, darbuotojų saugos ir sveikatos politika

plačiau...


2010-03-01

KAIP PASIRINKTI KARŠTO VANDENS TIEKĖJĄ ?

Iki balandžio 1 d. daugiabučių gyventojai turės pasirinkti apsirūpinimo karštu vandeniu būdą. Apie tai, kuris būdas yra naudingiausias ir kaip iki balandžio mėnesio turi pasielgti Lietuvos gyventojai, aiškina Valstybinė kainų ir energetikos kontrolės komisija.

plačiau...


2010-02-12

Gyventojai kviečiami nusikasti sniegą nuo kiemų ir takelių

Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos duomenimis, visą savaitgalį – penktadienį, šeštadienį ir sekmadienį Vilniuje laukiama gausesnio sniego. Miesto komunalinės tarnybos dirbs visu pajėgumu, savo kiemais pasirūpinti kviečiami ir gyventojai.
„Komunalinės tarnybos pasirūpins gatvėmis, o gyventojus kviečiame tvarkyti savo namų prieigas – nusikasti sniegą nuo kiemų ir takelių. Taip bendromis pajėgomis miestuose sniegą valo didžioji dalis Europos miestų. Todėl prašau supratingumo ir aktyvumo, nes tik bendromis jėgomis galėsime pasiekti geriausią rezultatą“, – sakė sostinės meras Vilius Navickas.


2010-01-15

Informuojame, kad nuo 2010-01-15 keičiasi UAB "Šilėja" fiksuoto ryšio operatorius iš TEO LT, AB į UAB "Baltnetos komunikacijos".


Pirmas « 1 2 3 4 » Paskutinis

Į viršų

Atgal

© Sileja.lt 2006