Naujienos
Paslaugos
Apmokėjimas už paslaugas
         Pirkimai
Kokybė
Teisės aktai
Pastatų renovacija
Reklaminiai plotai
Patalpų nuoma
Karjera
DUK
 
Kontaktai

Klientų aptarnavimo centras

Tel.: (8 5) 246 6644

Mob. 8 615 14 489

El. paštas:  dispecerine@sileja.lt

 Darbo laikas:

I-IV 7.30 - 16.30, V 7.30 - 15.15

Be pietų pertraukos

Ukmergės g. 221, LT-07156 Vilnius

 
Partneriai
Vilniaus miesto savivaldybė
UAB „Vilniaus šilumos tinklai“
UAB „VSA Vilnius“
UAB „Vilniaus vandenys“
AB „ESO“
UAB „Schindler liftas“
UAB „Kone“
UAB „Grinda“
 
     
 
 

 
 

 

 

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai

Apie mus Kontaktai El. paštas
Naujienos

Pirmas « 1 2 3  » Paskutinis

2018-04-04

DĖL PRIVALOMO REIKALAVIMO DŪMŲ DETEKTORIAI NUO 2018 M. GEGUŽĖS 1 D.

   Nuo 2018 m. gegužės 1 d. visuose Lietuvos gyvenamuosiuose būstuose – butuose, individualiuose namuose, sodo nameliuose – turės būti įrengti autonominiai dūmų detektoriai, to reikalaus įsigaliosiantys teisės aktai.
Pirminė bauda už detektoriaus neįrengimą – 5 eurai, o toliau nesilaikantiems teisės aktų pažeidėjams baudos sieks iki 70 eurų.
Šiuo metu dūmų detektorius turi tik 16 proc. šalies gyventojų. Lietuvoje kasmet per gaisrus žūsta apie 100 žmonių. Anksčiau gerokai daugiau žmonių žūdavo kaimo vietovėse, dabar žūčių skaičius panašus ir miestuose. 2017 metais nakties metu žuvo 54 gyventojai.

   Dūmų detektoriai būtų išgelbėję jų gyvybes. 97 proc. per gaisrus žuvusių žmonių mirtis ištinka gyvenamojoje aplinkoje. Neretai ugniagesiai gauna pranešimus, kad namas/butas dega atvira liepsna. Atvykę jie jau nebegali padėti, išgelbėti žmonių, nes gaisras nebuvo laiku pastebėtas, nes ugnis jau įsiveržė į išorę.
UAB "Šilėja” pigiai ir greitai sumontuos vienus iš geriausių sertifikuotus dūmų signalizatorius skirtus gyvenamųjų būstų (patalpų) ir juose esančių žmonių gyvybių apsaugai.

  Siūlome įsirengti autonominį dūmų detektoriai ASD10, 3VDC ličio elementas garantija 10 metų sertifikuotas pagal EN14604:2005+AC:2008  serijos standartų reikalavimus  – tokio vieno detektoriaus su montavimu kaina 33,50 Eur (montavimas 1vnt. – 13,00 Eur).

ar autonominį dūmų detektorių MTN 547019, garantija 7 m., 9V baterija garantija 1 m. – tokio vieno detektoriaus su montavimu kaina 21,46 Eur (montavimas 1vnt. – 13,00 Eur).
   Dūmų signalizatorius yra neatsiejamoji gyvenamojo būsto dalis, o to pačiu statybos produktas, kuriam, kaip ir kitiems statybos produktams keliami griežti sertifikavimo bei atitikties deklaravimo reikalavimai. Šie reikalavimai yra susiję su esminiais statinių reikalavimais. Vieni iš šių reikalavimų – apsaugoti gyventojų sveikatą ir užtikrinti pastato gaisrinę saugą.


2018-02-28

DĖL KOMUNALINIŲ ATLIEKŲ TAVRKYMO PASIKEITIMŲ NUO 2018 M. GEGUŽĖS 1 D.

  Informuojame, kad nuo 2018 m. gegužės 1 d. Vilniaus miesto savivaldybės taryba nusprendė įvesti vietinę rinkliavą už komunalinių atliekų surinkimą iš atliekų turėtojų ir atliekų tvarkymą.

Nuo šios datos sostinėje bus įgyvendinta nauja komunalinių atliekų surinkimo ir vežimo sistema plačiau čia...


2017-11-30

Gerbiami gyventojai,

Įspėjame, kad bendro naudojimo vietose laikomi daiktai padidina galimybę kilti gaisrui ir informuojame, kad kaupdami daiktus bendrojo naudojimo vietose (laiptinėje, rūsyje) Jūs pažeidžiate LR administracinių teisės pažeidimų kodekso 192 str. „Priešgaisrinės saugos taisyklių pažeidimas“ ir 158 str. „Gyvenamųjų ir bendrojo naudojimo patalpų naudojimo pažeidimas“ (naudojimas ne pagal paskirtį), taip pat sudarote antisanitarines sąlygas kitiems gyventojams, kurie užtraukia  piliečiams administracinę atsakomybę. Todėl prašome Jūsų pašalinti laiptinės ir rūsio bendrojo naudojimo patalpose paliktus daiktus, kitu atveju jie bus pašalinti ir už jų pašalinimą Jums bus priskaičiuotas mokestis.


2017-11-09

   Informuojame, kad kaupdami daiktus bendrojo naudojimo vietose (laiptinėse, rūsiuose, balkonuose) Jūs pažeidžiate LR administracinių teisės pažeidimų kodekso 192 str. „Priešgaisrinės saugos taisyklių pažeidimas“ ir 158 str. „Gyvenamųjų ir bendrojo naudojimo patalpų naudojimo pažeidimas“ (naudojimas ne pagal paskirtį).

Todėl prašome Jūsų bendrojo naudojimo patalpose, nešiukšlinti,  nelaikyti ir nekaupti daiktų, o esamus pašalinti. Nepašalinus  jie bus išvežti, o mokestis už išvežimą bus paskirstytas visiems namo savininkams.


2017-10-05

DĖL 2017-2018 METŲ ŠILDYMO SEZONO PRADŽIOS

Informuojame, kad nuo 2017 m.  spalio 5 dienos, UAB „Šilėja“ administruojamuose namuose pradedamas  šildymo sezonas, šildymas bus įjungtas gyvenamuosiuose namuose.

Šildymo sistemos bus paleistos ir sureguliuotos per 5 darbo dienas nuo šildymo įjungimo pradžios. Jei praėjus 5 darbo dienoms nešyla radiatoriai, prašome informuoti Klientų aptarnavimo centro telefonu (8 5) 246 6644, 8 61514489

Atkreipiame dėmesį, kad esant teigiamai lauko temperatūrai radiatoriai gali būti vos šilti (drungni) esant +10°C ir daugiau, šildymas automatiškai išjungiamas.

Viršutinių aukštų gyventojų dėmesiui!

Prasidėjus šildymui, reikia nuorintį radiatorius. Neturintys įgūdžių, prašome kviesti šildymo sistemų specialistą Klientų aptarnavimo centro telefonu (8 5) 246 6644, 8 61514489.


2017-09-28

GYVENAMOSIOS VIETOS VILNIUJE DEKLARAVIMAS  

Kaip deklaruoti savo faktinę gyvenamąją vietą Vilniuje? Sužinokite čia...


2017-08-23

Vilniaus m. savivaldybės administracijos Miesto ūkio ir transporto departamentas siekdamas, kad LR sostinėje būtų gera ir graž tiek mums, tiek gausiems svečiams, kviečia vilniečius būti savo miesto šeimininkais bei patriotais, nešiukšlinti, sudrausminti netvarkingus kaimynus (plačiau čia).

 

Informuojame, kad stambiagabarites atliekas krauti į buitinių atliekų konteinerius, kaupti namo teritorijoje ar bendrojo naudojimo patalpose (koridoriuose, rūsiuose) draudžiama.

Stambiagabaritinės buitinės atliekos ir butų remonto atliekos iš gyventojų NEMOKAMAI priimamos

šiose aikštelėse:

   Pramonės g. 209 S, Naujosios Vilnios sen., Vilnius

   Liepkalnio g. 113B, Naujininkų sen., Vilnius

   Graičiūno g. 36C Panerių sen., Vilnius

   Pilaitės pr. 50, Pilaitės sen., Vilnius


2017-06-30

Dėl karšto vandens skaitiklių įrengimo/pakeitimo Šeškinės g. 47 ir Dūkštų g. 9 Vilnius plačiau...


2017-05-10

Dėl ventiliacijos kanalų ir šiukšlių šalintuvų valymo

Informuojame, kad vykdant STR 1.07.03:2017 „Statinių techninės ir naudojimo priežiūros tvarka. Naujų nekilnojamo turto kadastro objektų formavimo tvarka“, įsigaliojusio nuo 2017-01-01, 6 priedo (Daugiabučių gyvenamųjų namų techninės priežiūros pagrindinių darbų sąrašas), 1.3.3 punktas. Nuo 2017 m. gegužės mėn. bus atliekamas ventiliacijos kanalų ir šiukšlių šalintuvų valymas.

Ventiliacijos kanalų valymas, kaip tai atliekama:

a) Mechaninis valymas videohttps://drive.google.com/file/d/0B9tBgnm6Kp-lUnRGUHA2YWNxNnM/view

b) Dezinfekavimas video

Smulkesnė informacija bus pateikiama skelbimų lentoje ir internetinėje svetainėje www.sileja.lt prie kiekvieno namo.

Namų savininkams nenorintiems atlikti šių darbų prašome iki valymo darbų dienos pateikti butų/patalpų savininkų daugumos (50%+1) rašytinį prašymą (į Klientų aptarnavimo centrą) dėl darbų atsisakymo.


2017-03-20

Planuojantiems remonto darbus

Triukšmo šaltinių valdytojai, planuojantys statybos, remonto, montavimo darbus gyvenamosiose vietovėse, privalo ne vėliau kaip prieš 7 kalendorines dienas iki šių darbų pradžios pateikti savivaldybės institucijoms informaciją apie triukšmo šaltinių naudojimo vietą, planuojamą triukšmo lygį ir jo trukmę per parą, triukšmo mažinimo priemones. Plačiau apie tvarką čia...


2017-03-10

Informacija gyventojams dėl bute esančių santechnikos įrenginių nuolatinės priežiūros legioneliozės prevencijai

Legionierių ligos profilaktikos esmė – Legionella bakterijų rezervuaro paieškos ir jo kenksmingumo pašalinimas terminiu ar cheminiu būdais. Legionierių ligos priežastimi dažniausiai yra Legionella bakterijomis užkrėsti:

    Karšto ir šalto vandens sistemos; Dušo galvutės; Čiaupai; Tualetų bakeliai; Oro drėkintuvai;  Vandens šildytuvai; Vandens filtrai.

Buto savininko prevenciniai veiksmai, siekiant pasitikrinti butuose esančią santechnikos įrangą ir teikiamą temperatūrą:

           Patikrinti bute esančią santechninių įrenginių būklę. Tikslu įsitikinti, kad nėra šalto ir karšto vandens pamaišymo. Ši procedūra atliekama taip:

Uždaromas įvadinis į butą šalto vandens ventilis, atidaromas maišytuvas šalto vandens padėtyje. Vanduo turi netekėti.

Atidaromas šalto vandens įvadinis ventilis, uždaromas karšto vandens įvadinis ventilis. Maišytuvas persukamas į karšto vandens pusę. Vanduo turi netekėti.

 Įvykdžius aukščiau nurodytus veiksmus ir pastebėjus, kad vandens pratekėjimas čiaupe yra, skubiai turite kviesti specialistą buto santechninių įrenginių remontui bei apie nustatytą gedimą pranešti namo administratoriui UAB „Šilėja“ el. paštu kac@sileja.lt

       Buto vandentiekio įvade esančius filtrus, tualeto bakelius reikia dezinfekuoti, valyti, laiku keisti, kad nesikauptų kalkių nuosėdos ir nesusidarytų rūdys. Reikia išimti vandens čiaupų filtrus, nuimti dušų galvutes, po to mechaniškai ir specialiomis nukalkinimo priemonėmis pašalinti apnašas. Tada viską užmerkti į dezinfekuojantį skystį, pasižymintį poveikiu prieš Legionella bakterijas.

      Legioneliozės profilaktikos ir kontrolės darbų legioneliozės rizikos vietose atlikimo rekomendacijose nurodoma, kad Legionella bakterija esant 45°C karšto vandens temperatūrai dauginasi lėtai, o esant didesnei negu 50°C karšto vandens temperatūrai nesidaugina.


2017-03-10

Kaip užkirsti kelią legioneliozei - tinkamos priežiūros ir dezinfekcijos priemonės plačiau...


Tegul ateinantys metai dovanoja stiprybės,

                            naujų galimybių, drąsių idėjų,

                                   aktyvaus poilsio, stiprios sveikatos,

                                      jaukumo, šviesos ir šilumos Jūsų namams!

 Laimingų Šv. Kalėdų ir prasmingų Naujųjų 2017-ųjų Metų linki UAB „Šilėja“.


2016-11-08

Daugiabučių namų kiemuose, padaugėjo didelių gabaritų, statybos ir kitų atliekų, paliktų prie konteinerių. Įspėjame, gyventojus, kad draudžiama didelių gabaritų atliekas, statybos-griovimo, palikti prie konteinerių arba kitose tam neskirtose vietose. Už atliekų tvarkymo taisyklių pažeidimus gali būti taikoma administracinė atsakomybė. plačiau...


2016-10-24

Lietuvos nacionalinė vartotojų federacija, bendradarbiaudama su Energetikos ministerija, Valstybine kainų ir energetikos kontrolės komisija, Valstybine energetikos inspekcija, Vilniaus miesto savivaldybe, VšĮ Būsto energijos taupymo agentūra, Vilniaus miesto savivaldybe ir AB “Energijos skirstymo operatorius” parengė 3 informacines videoatmintines elektros ir šilumos energijos vartotojams bei daugiabučių namų gyventojams, kuriose aiškiai ir suprantamai pateikiama informacija vartotojui įvairiais elektros ir šilumos energijos, daugiabučių valdymo, administravimo klausimais.

1.     Atmintinė elektros energijos vartotojams

https://www.youtube.com/watch?v=Cc12DxyOPMk

2.   Atmintinė šilumos energijos vartotojams

https://www.youtube.com/watch?v=VeK4b3ugfNA

3.   Atmintinė daugiabučių namų gyventojams

https://www.youtube.com/watch?v=SFVtFlxWmm0

 


2016-10-05

DĖL 2016-2017 METŲ ŠILDYMO SEZONO PRADŽIOS

Informuojame, kad nuo 2016 m.  spalio 6 dienos, UAB „Šilėja“ administruojamuose namuose pradedamas  šildymo sezonas, šildymas bus įjungtas gyvenamuosiuose namuose.

Šildymo sistemos bus paleistos ir sureguliuotos per 5 darbo dienas nuo šildymo įjungimo pradžios. Jei praėjus 5 darbo dienoms nešyla radiatoriai, prašome informuoti Klientų aptarnavimo centro telefonu (8 5) 246 6644, 8 61514489

Atkreipiame dėmesį, kad esant teigiamai lauko temperatūrai radiatoriai gali būti vos šilti (drungni) esant +10°C ir daugiau, šildymas automatiškai išjungiamas.

Viršutinių aukštų gyventojų dėmesiui!

Prasidėjus šildymui, reikia nuorintį radiatorius. Neturintys įgūdžių, prašome kviesti šildymo sistemų specialistą Klientų aptarnavimo centro telefonu (8 5) 246 6644, 8 61514489.


2016-08-01

Nerakinamos ir išklerusios laiškų dėžutės liks kabėti tuščios

Nuo šiandien Lietuvos pašto laiškininkai siuntas ir prenumeruotus spaudos leidinius pristato tik į tvarkingas gaunamųjų laiškų dėžutes. Gyventojai ir įmonės, neįsirengę ar neatnaujinę naudoti nebetinkamos senos gaunamųjų laiškų dėžutės, gautas pašto korespondencijos siuntas ir spaudos leidinius nuo šiol galės atsiimti tik pašte.

plačiau...


2016-06-01

   Informuojame, kad "VSA Vilnus" vykdydama Vilniaus miesto savivaldybės tarybos sprendimą 2016m. gegužės 11 d. Nr. 1-444 "Dėl atliekų tvarkymo tarifų ir įkainių tvirtinimo" nuo 2016m. birželio 1 dienos keičia mišrių komunalinių atliekų surinkimo, išvežimo ir šalinimo tarifus.


2016-05-02

Vilniuje baigiamas pratęstas 2015-2016 šildymo sezonas

     Vilniaus miesto savivaldybė informuoja, kad nuo gegužės 2 dienos, mieste baigiamas šildymo sezonas. Pirmiausia šildymas bus išjungiamas administraciniuose pastatuose, gyvenamuosiuose namuose, vėliau - mokymo, gydymo ir vaikų ugdymo įstaigose.

plačiau...


2016-04-15

Vilniuje pratęsiamas 2015-2016 šildymo sezonas

      Vilniaus miesto savivaldybės įsakymas ir įsakymas (koreguotas)

http://www.vilnius.lt/index.php?3998752851


2016-04-06

Vilniuje baigiamas 2015-2016 šildymo sezonas

     Vilniaus miesto savivaldybė informuoja, kad nuo balandžio 7 dienos, mieste baigiamas šildymo sezonas. Pirmiausia šildymas bus išjungiamas administraciniuose pastatuose, gyvenamuosiuose namuose, vėliau - mokymo, gydymo ir vaikų ugdymo įstaigose.

plačiau...


2016-03-31

 DĖL BENDROJO NAUDOJIMO OBJEKTŲ ADMINISTRATORIAUS UAB "ŠILĖJA"

UŽ 2015 M. VEIKLOS ATASKAITŲ, ŪKINIŲ IR FINANSINIŲ PLANŲ, ILGALAIKIŲ DARBŲ PLANŲ

    Pranešame, kad su Jūsų namo bendrojo naudojimo objektų veiklos ataskaita už 2015 metus ūkiniu ir finansiniu planu, ilgalaikių darbų planu galite susipažinti interneto svetainėje www.sileja.lt prisijungę prie savo namo. Jei neturite prisijungimo duomenų prašome kreiptis į savo namo administratorių vadybininką.


2016-03-09

  GYVŪNŲ VEDŽIOJIMO TVARKA. Parodykime tinkamą gyvūnų priežiūros kultūrą. Nepamirškime surinkti... Vedžiokime tinkamai.


2016-01-05

   Informuojame, kad pagal Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2001 m. gegužės 23 d. nutarimu Nr. 603 patvirtintus Daugiabučio namo bendrojo naudojimo objektų administravimo nuostatus (2015 m. rugpjūčio 5 d. nutarimo Nr. 831 redakcija) keičiasi savininkų mokėjimo įmokų apskaičiavimo tvarka: už lifto priežiūrą mokestis nuo 2016 m. sausio 1 d. bus skirstomas visiems butų ir kitų patalpų savininkams proporcingai turimam plotui.


2016-01-04

TIESIOGINĮ DEBETĄ KEIČIA E.SĄSKAITA

     2016 m. sausio 1 d. Lietuva prisijungė prie bendrosios mokėjimų eurais erdvės (SEPA). Buvusi Lietuvoje siūloma tiesioginio debeto paslauga neatitinka SEPA reikalavimų, todėl nuo 2016 m. šalyje ji negalės būti teikiama. Jūsų dabar galiojantys tiesioginio debeto sutikimai bus automatiškai keičiami į e. sąskaitos su automatiniu mokėjimu sutartis, todėl papildomai rūpintis niekuo nereikia.

     Elektroninė sąskaita – tai saugus ir patogus būdas gauti nuolatines sąskaitas už Jums suteiktas interneto, telekomunikacijų, komunalines ir kitas paslaugas. Daugelis įmonių siunčia Jums popierines sąskaitas paštu, nuo šiol gaukite jas elektroniniu formatu – tiesiai į Jūsų interneto banką.               

  Atsisakydami popierinių sąskaitų, prisidėsite ir prie aplinkos tausojimo.

  Visos sąskaitos Jums pateikiamos saugioje aplinkoje – interneto banke.

  Sąskaitas iš įvairių paslaugų tiekėjų gaukite vienoje vietoje – patogu peržiūrėti ir apmokėti bet kur ir bet kada (kur yra interneto ryšys).

  Paslaugą galite užsisakyti banke, interneto banke, bankų klientų aptarnavimo padaliniuose.

  Išsamesnės informacijos apie banko sąskaitą, pinigų pervedimą, kitas susijusias paslaugas, jų teikimo sąlygas ir įkainius prašome teirautis Jus aptarnaujančiame banke.
Daugiau informacijos apie SEPA mokėjimus rasite
www.sepa.lt


2015-10-12

DĖL 2015-2016 METŲ ŠILDYMO SEZONO PRADŽIOS

Informuojame, kad nuo 2015 m.  spalio 12 dienos, UAB „Šilėja“ administruojamuose namuose pradedamas  šildymo sezonas, šildymas bus įjungtas gyvenamuosiuose namuose.

Šildymo sistemos bus paleistos sureguliuotos per 5 dienas nuo šildymo įjungimo pradžios. Jei praėjus 5 darbo dienoms nešyla radiatoriai, prašome informuoti Klientų aptarnavimo centro telefonu (8 5) 246 6644, 8 61514489

Atkreipiame dėmesį, kad esant teigiamai lauko temperatūrai radiatoriai gali būti vos šilti (drungni) esant +10°C ir daugiau, šildymas automatiškai išjungiamas.

Viršutinių aukštų gyventojų dėmesiui!

Prasidėjus šildymui, reikia nuorintį radiatorius. Neturintys įgūdžių, prašome kviesti šildymo sistemų specialistą Klientų aptarnavimo centro telefonu (8 5) 246 6644, 8 61514489.


2015-09-07

Daugiabučio gyvenamojo namo - Bendrijos steigimo žingsniai.


2015-08-10

Gerbiami gyventojai, prašome užtikrinti priėjimą laiptinėse prie elektros instaliacijos skydeliuose, neužtiktinus, savavališkai įrengtos spynos bus pašalintos. Taip pat pranešame, kad esant reikalui, radiatorių keitimo darbus prašome baigti iki 2015 m. rugsėjo 15 d.


2015-07-20

Dėl neeksploatuojamų automobilių

                Mieliji vilniečiai!

   Visi norime, kad mūsų kiemai būtų kuo tvarkingesni ir patogesni. Viena iš priežasčių, kodėl kiemuose stinga automobilių statymo vietų, tai neekspoatuojami automobiliai.

   Todėl maloniai prašom Jūsų pasirūpinti savo nenaudojamais automobiliais ir pašalinti juos iš kiemo.

    Gyventojus kviečiame apie tokių automobilių stovėjimą informuoti  Vilniaus miesto savivaldybės Viešosios tvarkos skyrių telefonu (85) 219 7948 arba elektroniniu paštu.

     Kartu informuojame, kad pagal Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 5111 straipsnį neeksploatuojamos, paliktos be priežiūros transporto priemonės laikymas bendro naudojimo vietose - ypač nesiimant priemonių ja pasirūpinti gavus Savivaldybės, policijos ar kitos suinteresuotos institucijos pareigūno raštišką perspėjimą - užtraukia baudą transporto priemonės savininkui nuo septynesdešimt dviejų iki vieno šimto keturiasdešimt keturių eurų.

Būkime draugiški ir jauskime atsakomybę sau ir savo kaimynams!


2015-07-07

Vadovaujantis "Gyvenamųjų ir bendrojo naudojimo patalpų ir inžinerinių įrenginių naudojimo taisyklėmis", informuojame, kad naudojant buitinių atliekų šalintuvą ne pagal paskirtį t.y. į šalintuvą metant tam neskirtas medžiagas ir daiktus (statybines atliekas, tekstilės atliekas, stambiagabaritines atliekas, buitinę techniką ir kt. daiktus galinčius užkimšti buitinių atliekų šalintuvą), atitinkamos laiptinės gyventojams bus priskaičiuotas mokestis už buitinio atliekų šalintuvo atkimšimą.


2015-05-29

Informuojame, kad siekiant tinkamai paruošti 2015-2016 metų šildymo sezonui, prašome Jūsų butuose esančių šildymo prietaisų remonto darbus baigti iki name bus atlikti šildymo sistemos hidrauliniai bandymai (darbų atlikimo grafiką rasite čia).


2015-05-12

Informuojame, kad nuo 2015 m. birželio 1 d. "Maxima" prekybos centrų kasose keičiamas įmokos priėmimo/administravimo mokestis. Nuo šiol jis - 0,19 Eur.


2015-04-23

Informuojame, kad nuo 2015 m. balandžio 22 d. įsigaliojo LR vyriausybės nutarimas Nr. 390 dėl "Butų ir kitų patalpų savininkų lėšų, skiriamų namui (statiniui) atnaujinti pagal privalomuosius statinių naudojimo ir priežiūros reikalavimus, kaupimo, jų dyydžio apskaičiavimo ir sukauptų lėšų apsaugos tvarkos" nutarimas čia.


2015-04-22

Vilniaus mieste 2014/2015 metų šildymo sezonas baigiamas nuo 2015 m. balandžio 24 dienos.


2015-01-23

DĖL ATSISKAITYMO UŽ BENDRO NAUDOJIMO ELEKTRĄ

Informuojame, kad nuo 2015 m. vasario 1 dienos keičiasi atsiskaitymo už bendro naudojimo elektra tvarka. Atsiskaityti reikia pagal UAB "Šilėja" mokestiniame pranešime pateiktą informaciją įrašant sumą už bendrojo naudojimo elektrą į atsiskaitymo knygelės 10 eilutė "Bendro naudojimo elektra".


2014-12-23

DĖL NAMŲ BENDRO NAUDOJIMO OBJEKTŲ ATNAUJINIMO DARBŲ PLANŲ

Papildomai informuojame, kad susipažinimui yra iškabinta namo skelbimų lentose Jūsų daugiabučio namo bendro naudojimo objektų atnaujinimo 2015 metų ir ilgalaikio plano kopija. Kilus klausimams kreipkitės į Jūsų namo administratorių-vadybininką.


2014-12-16

DĖL NAMŲ BENDRO NAUDOJIMO OBJEKTŲ ATNAUJINIMO DARBŲ PLANŲ

Informuojame, kad pagal kiekvieną daugiabutį gyvenamąjį namą yra sudaryti ir viešai skelbiami Jūsų daugiabučio namo bendro naudojimo objektų atnaujinimo 2015 metų ir ilgalaikiiai planai.  Susipažinti galite interneto svetainėje  prisijungę prie savo namo. Kas dar neturite prisijungimo vardo ir slaptažodžio, maloniai prašome kreiptis į Jūsų namą administruojantį vadybininką.


2014-10-17

DĖL 2014-2015 METŲ SEZONO ŠILDYMO PRADŽIOS

Informuojame, kad nuo 2014 m.  spalio 22 dienos, UAB „Šilėja“ administruojamuose namuose pradedamas  šildymo sezonas, šildymas bus įjungtas gyvenamuosiuose namuose.

Šildymo sistemos bus paleistos sureguliuotos per 5 dienas nuo šildymo įjungimo pradžios. Jei praėjus 5 darbo dienoms nešyla radiatoriai, prašome informuoti Klientų aptarnavimo centro telefonu (8 5) 246 6644, 8 61514489

Atkreipiame dėmesį, kad esant teigiamai lauko temperatūrai radiatoriai gali būti vos šilti (drungni) esant +10°C ir daugiau, šildymas automatiškai išjungiamas.

Viršutinių aukštų gyventojų dėmesiui!

Prasidėjus šildymui, reikia nuorintį radiatorius. Neturintys įgūdžių, prašome kviesti šildymo sistemų specialistą Klientų aptarnavimo centro telefonu (8 5) 246 6644, 8 61514489.  


2014-10-17

Dėl namo Laisvės pr. 65A rūsio nuotekų tinklų ir statybinių konstrukcijų ekspertizės

UAB "Šilėja", kaip daugiabučio namo Laisvės pr. 65A administratorius, atlieka atestuotų įmonių apklausą Laisvės pr. 65A daugiabučio gyvenamojo namo rūsio nuotekų tinklų (iki šulinio Nr. 115) ir rūsio statybinių konstrukcijų ekspertizei atlikti. Prašome iki 2014-10-31 pateikti:

1. Dokumentų, suteikiančių teisę atlikti ekspertizę, kopijas.

2.Draudimo poliso kopija.

3.Orientacinę ekspertizės darbų, įvertinant nuotekų tinklų ir statybinių konstrukcijų būklę, taip pat priemonių planą jai pagerinti kainą - Lt

4. Pasiūlymus prašome pateikti iki 2014-10-31 10:00 val. UAB "Šilėja" referentei Ukmergės g. 222, Vilnius (3 aukštas).

Pasiūlymai bus vertinami pagal ekonominį naudingumą.


2014-09-30

Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad likviduojant avarijas labai dažnai nėra priėjimo prie bendro naudojimo vamzdynų butuose. Prašome remontuojant ar įrenginėjant butą, nepaslėpti po apdaila bendro naudojimo vamzdynų, palikti priėjimą prie šių inžinierinių įrenginių (aklinai neuždaryti, nemontuoti stacionarių baldų). Pastebėjus butuose esančiuose bendro naudojimo vamzdynuose (stovuose) vandens pratekėjimą, stipriai pažeistas korozijos vietas ir kt. pažeidimus, informuoti UAB „Šilėja“ klientų aptarnavimo centrą.


2014-08-11

Informuojame, kad vadovaujantis 2014-07-21 Vilniaus regiono aplinkos apsaugos departamento Vilniaus miesto agentūros išduotu privalomuoju nurodymu Nr. VR-14.2-57, nuo 2014-07-30 už statybos ir griovimo atliekų, maišytų su komunalinėmis atliekomis priėmimą į savartyną, bus mokamas atitinkams mokestis. Gyventojams patiems neišsivežus statybinių atliekų, šis mokestis bus paskirstytas visam namui proporcingai turimo buto plotui. UAB "Šilėja" prašo Jūsų atkreipti dėmesį į remontus atliekančius kaimynus ir drausminti. Pastebėjus kaupiamas atliekas laiptinėse, rūsiuose ar šalia namo informuoti Tel. 85 246 8808


2014-06-18

Informuojame, kad siekiant tinkamai paruošti 2014-2015 metų šildymo sezonui, prašome Jūsų butuose esančių šildymo prietaisų remonto darbus baigti iki name bus atlikti šildymo sistemos hidrauliniai bandymai (darbų atlikimo grafiką rasite čia).


2014-05-08

DĖL DAUGIABUČIŲ NAMŲ ATNAUJINIMO SKATINIMO RENGINIŲ KVIETIMAS Į NEMOKAMUS SEMINARUS plačiau čia


2014-01-27

DĖL PRIEŠGAISRINIŲ SAUGOS TAISYKLIŲ PAŽEIDIMŲ

Informuojame, kad bendro naudojimo vietose laikomi nereikalingi daiktai sukelia pavojų aplinkiniams gyventojams, padidina galimybę kilti gaisrui, bei kelia netvarką bendro naudojimo patalpose (koridoriuose, rūsiuose). Įspėjame, kad kaupdami daiktus bendrojo naudojimo vietose (koridoriuose, rūsiuose) Jūs pažeidžiate LR administracinių teisės pažeidimų kodekso 192 str. "Priešgaisrinės saugos taisyklių pažeidimas" ir 158 str. "Gyvenamųjų ir bendro naudojimo patalpų naudojimo pažeidimas" (naudojimas ne pagal paskirtį) kurie užtraukia baudą piliečiams iki 1000Lt.

Tokie pat veiksmai, padaryti asmens, bausto administracine nuobauda už numatytus pažeidimus, - užtraukia baudą nuo penkių šimtų iki 2000 litų.

Priešgaisrinės saugos ĮSTATYMAS

http://www3.lrs.lt/pls/inter3/dokpaieska.showdoc_l?p_id=197461&p_query=

Bendrosios priešgaisrinės saugos taisyklės

http://www3.lrs.lt/pls/inter2/dokpaieska.showdoc_l?p_id=250714

Todėl prašome Jūsų iki 2014-02-10 pašalinti daiktus iš laiptinės ir rūsio bendrojo naudojimo patalpų, kitu atveju daiktai bus pašalinti ir už jų pašalinima bus priskaičiuotas mokestis atitinkamos laiptinės savininkams.


2014-01-03

GYVŪNŲ REGISTRAVIMAS IR RINKLIAVA

Gyvūnų registravimo, rinkliavos už gyvūnus mokėjimo tvarka ir pasikeitimai nuo 2014 m. sausio 1 d. plačiau čia

Vietinės rinkliavos už gyvūnų registravimą ir laikymą daugiabučiuose namuose nuostatai - Patvirtinta Vilniaus miesto savivaldybės 2013 m. spalio 30 d. sprendimu Nr. 1-1540

Šis sprendimas įsigalioja nuo 2014 m. sausio 1d.


2013-12-17

DĖL STAMBIAGABARIČIŲ ATLIEKŲ IŠVEŽIMO

Informuojame, kad  nuo 2013 m. gruodžio 1 d. už stambiagabaričių atliekų išvežimą atsakingi UAB "VSA Vilnius". Apie susikaupusias atliekas prie daugiabučių gyvenamųjų namų galite informuoti tel. 8 700 70001, 8 5 246 1476 arba el. paštu info@vsa.lt


2013-11-18

   Prašome Jūsų informuoti jei mokestiniame pranešime nenorite gauti reklaminės informacijos praneškite:

El. paštu kokybe@sileja.lt arba paskambinus Tel. Nr. (8 5) 204 1540.


2013-10-14

DĖL 2013-2014 METŲ SEZONO ŠILDYMO PRADŽIOS

Informuojame, kad nuo 2013 m.  spalio 15 dienos, UAB „Šilėja“ administruojamuose namuose pradedamas  šildymo sezonas, šildymas bus įjungtas gyvenamuosiuose namuose.

Šildymo sistemos bus paleistos per 3 ir sureguliuotos per 5 dienas nuo šildymo įjungimo pradžios. Jei praėjus 3 darbo dienoms nešyla radiatoriai, prašome informuoti Klientų aptarnavimo centro telefonu (8 5) 246 6644

Atkreipiame dėmesį, kad esant teigiamai lauko temperatūrai radiatoriai gali būti vos šilti (drungni) esant +10°C ir daugiau, šildymas automatiškai išjungiamas.

Viršutinių aukštų gyventojų dėmesiui!

Prasidėjus šildymui, reikia nuorintį radiatorius. Neturintys įgūdžių, prašome kviesti šildymo sistemų specialistą Klientų aptarnavimo centro telefonu (8 5) 246 6644.  


2013-09-20

Dėl gaunamų laiškų dėžučių įsirengimo plačiau čia

 


2013-08-05

Dėl karšto vandens skaitiklių įrengimo/pakeitimo

Gelvonų g. 16, 33 ir 39 plačiau čia

 


2013-07-26

Dėl karšto vandens atjungimo

Informuojame, kad dėl UAB "Vilniaus energija" vykdomų šilumos tiekimo magistralės rekonstrukcijos darbų nebus karšto vandens nuo

2013-07-29 nuo 8.00 iki 2013-08-01d. 22:00val.

Čiobiškio g. 3,5,7,9,11,13,15,17,21,25,27,31,35,39,45.

Musninkų g. 1,5,7,9.

Šeškinės g. 59.

Ukmergės g. 224,226,228,230,232,234,236.

Atsiprašome už laikinus nepatogumus


2013-07-01

Informacija dėl atliekų bei jų pridavimo čia


2013-05-20

Dėl karšto vandens deklaravimo

Informuojame, kad Valstybinė kainų komisija ir energetikos kontrolės komisija 2012 m. birželio 18 d. nutarimu Nr. O3-158 patvirtino Šilumos paskirstymo metodo Nr. 3 (toliau-Metodas) naują redakciją. UAB "Vilniaus energija (toliau-Bendrovė), pagal šilumos paskirstymo vartotojams metodų rengimo ir taikymo taisyklėse nuostatas dėl Metodo taikymo atidėjimo, pradeda jį taikyti nuo 2013 m. gegužės mėn.

Butų/patalpų savininkams būtina deklaruoti kiekvieną mėnesį butuose/patalpose įrengtų karšto vandens skaitiklių rodmenis arba raštu informuoti Bendrovę apie savo išvykimą (tuomet, kai karštas vanduo nebus vartojamas ir deklaruojamas ilgą klaiką) kadangi nuo 2013-05-01 pradėjus taikyti naujos redakcijos Metodo pakeitimus, šilumos vartotojams, ataskaitinį laikotarpį nedeklaravusiems karšto vandens apskaitos prietaisų rodmenų, mokestis už karštą vandenį bus priskaitomas pagal karšto vandens suvartojimo normatyvus.

Kilus klausimams maloniai prašome kreiptis telefonu 1899


2013-05-17

Informuojame, kad siekiant tinkamai paruošti 2013-2014 metų šildymo sezonui, prašome Jūsų butuose esančių šildymo prietaisų remonto darbus baigti iki name bus atlikti šildymo sistemos hidrauliniai bandymai (darbų atlikimo grafiką rasite čia).


2013-04-15

Vilniuje baigiamas 2012-2013 šildymo sezonas

2012-2013 metų šildymo sezonas baigiamas nuo 2013 m. balandžio 15 dienos.


2013-03-06

Apklausa dėl namų renovacijos

Gelvonų g. 4; 8; 10; 12; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 22; 26; 28; 30; 32; 34; 36; 38; 40; 61; 42; 57; 59;

Musninkų g. 12; 14; 16; 18; 20; 22; 24;

Šeškinės g. 1; 3; 5; 7; 9; 11; 19; 21; 29; 31; 33;  43; 45; 47; 49; 51; 53;

Dūkštų g. 8; 9; 11; 16; 18;

Paberžės g. 6; 7; 8; 10; 12; 14; 16; 18; 28; 30; 32;

Ukmergės g. 206; 208; 210; 212; 214; 216;

Čiobiškio g. 19; 21; 23; 25;

Ozo g. 22; 24; 26

Informuojame, kad vykdydami Vilniaus miesto savivaldybės pavedimą, norime sužinoti Jūsų nuomonę dėl namų renovacijos. Savo pašto dėžutėje rasite anketą, kurią maloniai prašome užpildyti iki 2013-03-12 ir įmesti į administratoriaus dėžutę 1-ame aukšte. Taip pat dėl namo renovacijos galite atsisiųsti anketą čia ir užpildę įmesti į administratoriaus pašto dėžutę ar atsiųsti el. paštu info@sileja.lt


2013-01-21

Dėl legioneliozės prevencijos

Kaip informavo UAB "Vilniaus energija" Šeškinės mikrorajone 2013 m. sausio 23d. nuo 9.00 - 13.00 val. karšto vandens sistemų legioneliozės prevencijai atlikti bus padidinta termofikacinio vandens temperatūra iki 850C. Prašome būti atsargiems naudojantis karštu vandeniu.

Administravimo ir techninės priežiūros tarnyba Tel. 8 5 240 4580


2012-12-20

Siekiant išvengti ekstremalių situacijų žiemos sezono metu

Atsižvelgiant, kad artimiausiomis dienomis galimai didės šalčiai, atkreipkite dėmesį į pastato bendrojo naudojimo objektų - laiptinių, palėpių, rūsių langų ir durų sandarumą, durų pritraukiamojo (spyruoklės) mechanizmo funkcionavimą. Imtis visų būtinų priemonių reikalingų šilumos nuostoliams sumažinti bei apsaugoti pastato inžinerines sistemas nuo užšalimo. Pastebėjus minėtus atvejus kreiptis į Klientų aptarnavimo centrą Tel. 85 246 6644 (darbo laikų) ar į UAB "Grinda" 1355 (ne darbo laiku).


2012-10-22

DĖL 2012-2013 METŲ SEZONO ŠILDYMO PRADŽIOS

Informuojame, kad nuo 2012 m.  spalio 22 dienos, UAB „Šilėja“ administruojamuose namuose pradedamas  šildymo sezonas, šildymas bus įjungtas gyvenamuosiuose namuose.

Šildymo sistemos bus paleistos per 3 ir sureguliuotos per 5 dienas nuo šildymo įjungimo pradžios. Jei praėjus 3 darbo dienoms nešyla radiatoriai, prašome informuoti Klientų aptarnavimo centro telefonu (8 5) 246 6644

Atkreipiame dėmesį, kad esant teigiamai lauko temperatūrai radiatoriai gali būti vos šilti (drungni) esant +10°C ir daugiau, šildymas automatiškai išjungiamas.

Viršutinių aukštų gyventojų dėmesiui!

Prasidėjus šildymui, reikia nuorintį radiatorius. Neturintys įgūdžių, prašome kviesti šildymo sistemų specialistą Klientų aptarnavimo centro telefonu (8 5) 246 6644.  


 Informacija dėl šildymo sezono pradžią ir pabaigą reglamentuojančių teisės normų taikymo.

Šildymo sezono pradžią ir pabaigą pasirenka patys šilumos vartotojai.

Visi šilumos vartotojai (t. sk. ir daugiabučių namų gyventojai), laikantis įstatymo 13 str. ir taisyklių 34, 36 ir 37 p. nuostatų bei įvykdžius 46, 47, 48 ir 49 p. reikalavimus, turi teisę pradėti ankščiau ar baigti vėliau savo pastatų šildymą negu savivaldybių institucijų skelbiama šildymo sezono pradžia ar pabaiga. Plačiau..


2012-07-16

Teplionėms nuo fasadų nuvalyti terminas pratęstas dar savaitei iki 2012-07-23

Po 2012-07-23 Vilniaus miesto savivaldybės Viešosios tvarkos skyriaus darbuotojai tikrins, ar teplionėmis išmarginti fasadai nuvalyti. Pastatų, butų ar patalpų savininkams, nesilaikantiems taisyklių, gali būti skirtas įspėjimas arba bauda iki 2 tūkstančių litų.

UAB „Šilėja“ jau nuvalė arba uždažė apie 350 kvadratinių metrų sienų Šeškinės mikrorajone.

Vilniaus miesto savivaldybės tarybos 2011 m. gruodžio 14 d. sprendimu patvirtintų Statinių tinkamos priežiūros taisyklių 7.5 punkte nustatyta prievolė statinių naudotojams, bendrojo naudojimo objektų valdytojams „tvarkyti, valyti, remontuoti, dažyti ir prižiūrėti statinių fasadus, nuvalyti ar uždažyti graffiti, užtikrinti estetiškai tvarkingą fasadų išvaizdą;“.


2012-07-10

Vilniaus miesto savivaldybės tarybos 2011 m. gruodžio 14 d. sprendimu Nr. 1-354 patvirtintose taisyklėse už fasadų išpaišymą „graffiti“ atsako patalpų savininkai. Informuojame, kad Jūsų namo išteplioti fasadai „graffiti“ bus uždažomi ir patirtos išlaidos bus priskaičiuotos visiems namo butų, patalpų savininkams. Pastebėjus naujas tepliones „graffiti“ prašome informuoti UAB „Šilėja“ Klientų aptarnavimo centrą.


2012-05-07

Vykdant STR 1.12.05:2010 „Privalomieji statinių (gyvenamųjų namų) reikalavimai naudojimo ir priežiūros reikalavimai“ 2012 m. gegužės, birželio mėn. bus atliekama ventiliacijos kanalų biocheminis valymas. Valymo dieną (apie ją bus pranešta skelbimų lentose) prašome užklijuoti ventiliacijos groteles. Mokestis už valymo darbus – 36.62 lt/butui ar patalpai.


2012-05-04

Bėgant metams Jūsų namo vamzdžiai rūdija, juose kaupiasi nuosėdos, atsiranda smulkių įtrūkimų, dėvisi izoliacija. Vamzdynu, kaip ir kitoms namo sistemomis, reikia rūpintis nuolat, tada jis tarnaus ilgai. Laiku sutvarkius ir izoliavus vamzdynus, kitą žiemą pasitiksite ramūs ir netūrėsite papildomų išlaidų dėl avarijų.

Siūlome jau dabar apžiūrėti: Ar vamzdžiuose nėra surūdijusių dalių kurias reikėtu pakeisti naujomis? Ar nesusidėvėjo vamzdžių izoliacija? Senus surūdijusius radiatorius bei vonios šildytuvą (gyvatuką) reikėtu pakeisti naujais.

Mielai duosime vertingų patarimų, suteiksime konsultacijas. Skambinkite klientų aptarnavimo telefonu 8 5 246 6644, 8 615 14489 registruokite klausimus ir mūsų specialistai su Jumis susisieks bei pasiūlys sprendimą.

Svarbu: jeigu savo bute planuojate ar atliekate radiatorių keitimo ar vamzdyno remonto darbus, būtinai mums apie tai praneškite iš anksto. Prieš kiekvieną šildymo sezoną atliekame hidraulinius bandymus, po kurių jokių sistemos remonto darbų daryti nebegalima.

Norime, kad suprastumėte, jog bet koks šildymo sistemos pertvarkymas turės įtakos Jūsų ir kaimynų butų šildymo sistemos darbui ir gali ją išbalansuoti – neigiamas pasekmes pajus visi. Praneškite iš anksto, ir padėsime jų išvengti.


2012-04-12

Vilniuje baigiamas 2011-2012 šildymo sezonas

Vilniaus miesto savivaldybė informuoja, kad nuo balandžio 13 dienos, mieste baigiamas šildymo sezonas. Pirmiausia šildymas bus išjungiamas administraciniuose pastatuose, gyvenamuosiuose namuose, vėliau - mokymo, gydymo ir vaikų ugdymo įstaigose.

plačiau...


2012-04-05

         Pranešame, kad balandžio mėn. skelbiamas švaros mėnesiu. Todėl kviečiame butų ir kitų patalpų savininkus aktyviai dalyvauti išsivalant savo daugiabučių namų bendro naudojimo patalpas (laiptines, koridorius, rūsius ir pusrūsius) nuo stambiagabaričių atliekų (naudotą buitinę techniką, senus baldus).  Prašome atliekas iki balandžio 16 d. išnešti prie Jūsų daugiabučių namų įėjimų į laiptines ir apie tai pranešti UAB „Šilėja“ Teritorijos priežiūros ir valymo tarnybai Tel. 8 5 246 8808, arba UAB „Šilėja“ Klientų aptarnavimo centrą Tel. 8 5 246 6644.Stambiagabaritės atliekos bus išvežamos nemokamai.


2012-03-14

Informuojame, kad Vilniaus m. savivaldybės taryba 2011-11-02 sprendimu Nr.1-284 nuo 2012-03-01 padidino sąvartyno mokestį už buitines atliekas, todėl nuo 2012-03-01 gyventojams keičiasi buitinių atliekų išvežimo paslaugos tarifas, vadovaujantis Vilniaus m. savivaldybės tarybos 2009-07-15 sprendimo Nr.1-1131 punktu 2.2.


2012-02-08

Informuojame, kad siekiant užtikrinti asmens duomenų teisinę apsaugą, UAB „Šilėja“ butų ir kitų patalpų savininkų paraiškas, prašymus priima, bei asmens duomenis teikia tik nurodžius atsiskaitymo knygelės numerį (paslaugos gavėjo kodą).

„Vieno langelio" padalinys - Klientų aptarnavimo centras.

Dispečerinės tarnybos paslaugos ir visa informacija dėl mokesčių, remonto darbų, prašymų ir skundų priėmimas gyventojams teikiamas UAB „Šilėja“ Ukmergės g. 221 Klientų Aptarnavimo Centre (įėjimas nuo Ukmergės gatvės) Plačiau..


2012-02-07

Gerbiami gyventojai,

Pranešame, kad vykdydami Vilniaus miesto priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos 2007 m. kovo 21 d. nurodymą Nr. 22-7-752, užrakinsime Jūsų namo išėjimą (-us) ant stogo specialia spyna. Prašome esamą spyną nuimti. Priešingu atveju ji bus nupjauta.

Informuojame, kad raktai nuo UAB „Šilėja“ administruojamų gyvenamųjų namų įėjimo ant stogų saugomi Klientų aptarnavimo centre, Ukmergės g. 221.


2012-01-03

Gerbiami gyventojai,

Prašome Jūsų neužstatyti privažiavimų prie buitinių atliekų konteinerių, nes buitinių atliekų vežėjai negali privažiuoti ir pagal grafiką išvežti buitinių atliekų.

Prašome kiemuose tvarkingai statyti automobilius, neužstatyti įvažiavimų į kiemus, privažiavimų prie buitinių atliekų konteinerių. Nes buitinių atliekų vežėjai negali privažiuoti ir pagal grafiką išvežti buitinių atliekų. Buitines atliekas išvežantis transportas dėl netvarkingai statomų automobilių negali įvažiuoti į kiemus, todėl kaupiasi neišvežtos buitinės atliekos.

Suorganizavus, kad kiemo teritorijoje tam tikrą laiką nestovėtų automobiliai, susisiekite su UAB Šilėja teritorijos priežiūros ir valymo meistrais tel. (8 5) 246 8808.


Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2004 m. rugsėjo 23 d. nutarimas Nr. 1213 „Dėl Daugiabučių namų modernizavimo finansavimo programos“ (Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2005 m. birželio 21 d. nutarimo Nr. 686 redakcija.

Daugiau informacijos

Nemokama Tel. linija 8-800 200 12 į kurią paskambinus bus suteikiama informacija Daugiabučių namų modernizavimo klausimais. Prisiskambinti šiuo numeriu galima tik iš laidinių Tel. linijų.


Gerbiami gyventojai!

Būkite nepakantūs rūkančių kaimynų atžvilgiu, perspėkite, kad nerūkytų bendrojo naudojimo patalpose (laiptinėse ir kt.), nemėtytų nuorūkų.

Mūsų bendrovės administruojamuose namuose šiais metais jau įvyko keli gaisrai šiukšlių konteinerių patalpose, sudegė konteineriai, išdegė patalpų durys, reikėjo keisti dalį šiukšlių šalintuvo vamzdžio. Nuostoliai sudarė apie 1000 Lt. Šią sumą turėjo apmokėti laiptinės gyventojai. Kaip informavo priešgaisrinė tarnyba, gaisrai įvyko dėl neatsargumo arba tai buvo tyčinis padegimas.

Tikimės, kad atsižvelgsite į mūsų įspėjimą, būsite neabejingi ir kartu pavyks užkirsti kelią gaisrams.

Administracinio teisės pažeidimų kodekso 185¹ str. 2 d. numato už šiuos veiksmus administracinę nuobaudą - įspėjimą arba baudą nuo 20 Lt iki 50 lt.


Informuojame, Vilniaus miesto savivaldybės Taryba 2006 m. birželio 7 d. sprendimu Nr. 1-1206 patvirtino naujus administravimo įkainius. Plačiau..

Informuojame, kad vadovaujantis Vilniaus miesto savivaldybės sprendimu 2006 m. birželio 7 d. Nr. 1-1206Dėl daugiabučių namų bendrosios nuosavybės administravimo tarifų apskaičiavimo metodikos patvirtinimo“ perskaičiuotas administravimo tarifas iki 0,153 Lt/m2 nuo nuosavybės teise priklausančių patalpų ploto (priklausomai nuo pastato amžiaus ir administravimo darbų apimčių).

Pastaba: apie naują tarifo taikymą informuosime.

Administravimas - butų ir kitų patalpų savininkų bendrosios dalinės nuosavybės paprastasis administravimas, kai administratorius atlieka visus veiksmus, būtinus daugiabučio  namo bendrojo naudojimo objektams išsaugoti ir jų naudojimui pagal tikslinę paskirti užtikrinti.

Administravimo tarifas - išlaidų dydis, privalomoms administravimo funkcijoms vykdyti, konkretaus namo naudingojo ploto kvadratiniam metrui.


GERBIAMIEJI GYVENTOJAI!

Pranešame, kad Šeškinės mikrorajone gyvenamuosiuose namuose jau įvyko kelios vagystės – buvo pavogtas įžeminimo kabelis, kuris praeina per laiptinėje esančius elektros skydelius.

Prašome Jūsų atkreipti dėmesį į laiptinėse vaikštinėjančius nepažįstamus asmenis. Tikimės, kad atsižvelgsite į mūsų įspėjimą, būsite neabejingi ir tai padės užkirsti kelią vagystėms.


Gerbiami vilniečiai,

Jeigu Jūsų išlaidos už buto šildymą viršija 25 procentus skirtumo tarp šeimos pajamų ir 90 procentų valstybės remiamų pajamų šeimai dydžio, Jūs turite teisę gauti kompensaciją.

Išsamesnę informaciją teikia visų seniūnijų socialiniai darbuotojai. Informaciją galite rasti interneto svetainėje www.spcentras.lt bei pasiteirauti telefonu    (8 5) 233 7870


DĖL VEIKSMŲ PASIKEITUS LAUKO ORO SĄLYGOMS

Artėjant šalčiams prašome Jūsų nelaikyti savo namo bendro naudojimo patalpų durų ir langų atvirų. Pastebėjus nesandarumus, įtartiną garavimą patalpose ar kiemuose, vandens nutekėjimą prašome imtis atitinkamų veiksmų - pranešti savo namo administratoriui arba UAB Šilėja“ eksploatavimo ir remonto tarnybai tel. (8 5) 246 6424.

Taip pat primename, kad dėl avarijos ar darbo sutrikimo šildymo ir karšto vandens tiekimo sistemose galite kreiptis į UAB Vilniaus energija“ trečią klientų aptarnavimo centrą Ateities g. 12a arba skambinti telefonu 1899 bei dispečerinės telefonais (8 5) 2 66 7455, (8 5) 2 65 3591.


Pirmas « 1 2 3  » Paskutinis

Į viršų

Atgal

 

© Sileja.lt 2013