Į pagrindinį
Naujienos
Paslaugos
Apmokėjimas už paslaugas
Kokybė
Teisės aktai
Pastatų renovacija
Reklaminiai plotai
Patalpų nuoma
Karjera
DUK
Atsiliepimai
Kontaktai

Kontaktai

Klientų aptarnavimo centras

Tel. (8 5) 246 6644
Mob. 8 615 14 489

El. paštas: dispecerine@sileja.lt

Darbo laikas:

I-IV 7.30 - 16.30, V 7.30 - 15.15
Be pietų pertraukos
Ukmergės g. 221
LT - 07156 Vilnius, Lietuva

Hey.lt

Apie mus Kontaktai El. paštas
Atsiliepimai
HolaBromz
http://google0123.com/
Richardas
Ar nebūtų įmanoma greičiau gauti sąskaitų už paslaugas. Visada vandenų, šilumininkų sąskaitas gaunu daug anksčiau už Jūsų. Noriu apmokėti ir tenka laukti. Negi taip sunku operatyviau atsiųsti sąskaitas.
Sofija
Sveiki.Nezinau kur daugiau kreiptis nes jau du metai kaip skambinu del namose mano bute temperaturos. Namose salta kambario temperatura nuo 15 iki16 auksciau nekyla.Tad man kitos iseites nera kaip priversta kviesti gal kokiu zurnalistus apie tai jau galvoju.
Šilėja
Laba diena, specialistams patikrinus Jūsų butą, buvo išmatuota patalpos temperatūra kuri yra 20 laipsnių. Jūsų atsiliepimas neatitinka esamos situacijos.
Audrius
Laba diena, džiaugiuosi ir esu maloniai nustebintas, kad paskutiniuoju laiku labai pagerėjo daugiabučių kiemų priežiūra t.y. šiukšlių ir stambiagabaričių atliekų surinkimas ir išvežimas, kuris dabar vyksta beveik kasdien, o tai dabar yra vienintelis būdas gyventi gražesnėje aplinkoje. Dauguma gyventojų dar nesupranta, kad savo atliekas patys turi išvežti į atliekų aikšteles ir nenori to suprasti. Noriu padėkoti Šilėjos administracijai už tokį gerą sprendimą ir jo vykdymą. Gelvonų g. 59 gyventojas


Rašyti atsiliepimą
Vardas *
El. paštas (matomas tik administratoriui)
Tel. nr. (matomas tik administratoriui)
Tekstas *
     * - būtini laukai
Į viršų Atgal